Psycholog dla młodzieży - Biała Podlaska

Anna Humin to psycholog dla młodzieży z Białej Podlaskiej. Oferuje profesjonalne wsparcie psychologiczne - wizyty przebiegają w dyskretnej oraz bezpiecznej atmosferze.

Okres dorastania jest często burzliwy. Młodzi ludzie doświadczają różnych stanów emocjonalnych i nie zawsze wiedzą jak sobie z nimi radzić. Zdarzają się sytuacje, gdy najlepszym wyjściem jest sięgnięcie po pomoc specjalisty.

Doświadczona psycholog dla młodzieży - Biała Podlaska

W okresie dojrzewania zmienia się wygląd nastolatków, wiele istotnych zmian zachodzi również w psychice. To czas, gdy kształtuje się osobowość, dlatego u młodych ludzi tak często obserwujemy duże różnice w zachowaniu oraz huśtawki nastroju.

Osoba, która dojrzewa, często odczuwa chęć porzucenia schematów, co zwykle nazywamy buntem młodzieńczym. To naturalny proces, ponieważ wówczas rodzi się potrzeba niezależności i nastolatek zaczyna budować swoją odrębność. Rodzicom czasem trudno jest zrozumieć zachowanie dziecka, zwłaszcza że trudne emocje są często skierowane w ich stronę. Pamiętajmy jednak, że nastolatek w ten sposób stara się uniezależnić od rodziców. Przejawami buntu mogą być wagary, konflikty z prawem, sięganie po używki. Młoda osoba może również przejawiać trudności w relacjach z innymi, ponieważ dopiero zaczyna odkrywać siebie i swoje potrzeby.

Doświadczona psycholog dla młodzieży z Białej Podlaskiej służy fachowym wsparciem młodym osobom, które nie zawsze wiedzą jak poradzić sobie z emocjami. Wyróżnia ją duża wiedza oraz odpowiednie podejście do Pacjenta.

Jak pomóc nastolatkowi?

Ważne, by w porę zareagować i zaproponować profesjonalną pomoc, dzięki której nastolatek będzie w stanie lepiej poradzić sobie ze swoimi uczuciami. Psycholog z Białej Podlaskiej Anna Humin wspólnie z Pacjentem wypracowuje najkorzystniejsze dla niego sposoby działania, które są zgodne z jego wartościami. Pozwala to na poprawę jakości życia i ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Kontakt

Imię

Email

Wiadomość

Masz do mnie pytanie? Chcesz zapisać się na wizytę? Zapraszam do kontaktu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.