Terapia małżeńska - Biała Podlaska

Oferuję profesjonalną pomoc dla mieszkańców Białej Podlaskiej, którym potrzebna jest terapia małżeńska. Jeśli Wasz związek przeżywa kryzys, macie problem z komunikacją, a konflikty między Wami coraz bardziej przybierają na sile, warto skorzystać z pomocy doświadczonego psychoterapeuty. Prowadzona przeze mnie terapia dla par w Białej Podlaskiej, uczy skutecznych sposobów porozumiewania się między partnerami. Pomagam w ustaleniu źródła problemów, nazywaniu swoich emocji oraz ich wyrażaniu.

Terapia małżeńska - kiedy warto wybrać się do specjalisty?

Często pojawiające się konflikty, których para nie jest w stanie rozwiązać samodzielnie, to sygnał, że warto rozważyć wizytę u psychologa. Pacjenci decydują się na podjęcie terapii z różnych powodów - czasem jest to nadmierna zazdrość u jednego z partnerów, różne poglądy na temat wychowania, czy trudności związane z bliskością. Szczera rozmowa u specjalisty często pomaga odbudować relację, jednak bardzo ważne jest zaangażowanie obu stron oraz cierpliwość - każda zmiana bowiem wymaga czasu. Terapia małżeńska w moim gabinecie w Białej Podlaskiej przebiega w atmosferze życzliwości oraz zaufania. Zawsze biorę pod uwagę oczekiwania oraz punkt widzenia każdej ze stron.

Doświadczona psycholog - Biała Podlaska

Jako doświadczona psycholog z Białej Podlaskiej, służę wsparciem parom, które nie chcą doprowadzić do rozstania lub poprawić jakość relacji w związku. Moja wiedza oraz kompetencje pozwalają mi wskazać partnerom ich zasoby oraz możliwe rozwiązania problemów. Terapia małżeńska to ważny krok - jeśli obie strony wykazują chęć pracy, istnieje duża szansa, że partnerzy nauczą się skutecznej komunikacji między sobą. Zainteresowane osoby, zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na mojej stronie internetowej.

Kontakt

Imię

Email

Wiadomość

Masz do mnie pytanie? Chcesz zapisać się na wizytę? Zapraszam do kontaktu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.